
Subscribing is easy
Pick your products and delivery/pickup schedule – we’ll handle the rest.
Earn up to 20% back in points when you subscribe to essentials across Baby, Pet, Cleaning and more^.


Pick your products and delivery/pickup schedule – we’ll handle the rest.

Earn up to 20% back in points after your first Subscribe & Earn order

Shop 3,000+ products across popular categories like Baby and Cleaning. You’ll always get the lowest price at the time of your scheduled order.

Easily update your Subscribe & Earn products and order frequency at any time or cancel at any time.
Get 1,000 points for 1 item, 5,000 points for 3 items or 10,000 points for 5 items – earn 2X points with PC Express Pass^.

sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
104 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
120 ea, $0.34/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
84 ea, $0.49/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
136 ea, $0.30/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
28 ea, $1.18/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
86 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Nestlé
227 g, $2.64/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
42 g, $9.02/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 g, $1.16/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.99
Plus tax
Huggies
56 ea, $0.07/1ea
Low Stock

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
42 g, $9.02/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
42 g, $9.02/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
42 g, $9.02/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
128 ml, $1.16/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Nestlé
42 g, $9.02/100g

$15.99
Plus tax
Live Clean
750 ml, $2.13/100ml
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
2 kg, $0.50/100g

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
2 kg, $0.50/100g
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
No Name
7 kg, $0.14/100g
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
No Name
7 kg, $0.14/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
180 g, $1.94/100g
Low Stock

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Pedigree
608 g, $1.97/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
156 g, $0.76/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Plus tax
Pedigree
375 g, $0.74/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
2 kg, $0.55/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
1.8 kg, $0.61/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
85 g, $1.40/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.29
Plus tax
Purina
283 g, $1.16/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
180 g, $1.94/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
85 g, $1.40/100g
sale: $0.75, formerly: $1.10
SAVE $0.35
Plus tax
Pedigree
100 g, $0.75/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Pedigree
1.9 kg, $0.63/100g
1,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $19.49, formerly: $20.99
SAVE $1.50
Plus tax
Cesar
12x100.0 g, $1.62/100g
Low Stock
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
48 g, $7.27/100g

$24.99
Plus tax
President's Choice
12 ea, $2.08/1ea
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
President's Choice
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
PC Organics
4 l, $0.25/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
454 g, $3.74/100g
Out of Stock

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
454 g, $3.74/100g

sale: $17.00, formerly: $21.49
SAVE $4.49
Kicking Horse
454 g, $3.74/100g
sale: $8.50, formerly: $9.99
SAVE $1.49
Bobs Red Mill
907 g, $0.94/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Plus tax
RXBar
12x52.0 g, $4.65/100g
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
100 ml, $6.99/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
100 ml, $6.99/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
No Name
75 ea, $0.06/1ea
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
67 ea, $0.33/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
200 ea, $0.05/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
31 ea, $0.32/1ea
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
No Name
30 ea, $0.17/1ea
sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Dawn
2.64 l, $0.45/100ml
Out of Stock
Out of Stock
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
51 ea, $0.43/1ea
sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Plus tax
No Name
40 ea, $0.13/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
650 ml, $0.92/100ml
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Cascade
39 ea, $0.38/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
710 ml, $0.84/100ml
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
200 ea, $5.00/100ea
^ An eligible subscription order is an order that is automatically created by the Subscribe & Earn program. One time subscription bonus points up to a total of 16,000 PC Optimum™ points available to customers who have completed their 1st, 3rd and 5th eligible "Subscribe & Earn" orders (1000, 5000 and 10,000 points, respectively). 1st eligible order is defined as the first eligible order after the customer has signed up to the "Subscribe & Earn" program. Eligible order must be $30 value or above. PC Express™ Pass holders (both monthly and annual) who have completed their 1st, 3rd and 5th eligible "Subscribe & Earn" orders can earn up to a total of 32,000 points (2000, 10,000 and 20,000 points, respectively). Bonus amounts and eligible orders subject to change at any time at our sole discretion. You must be a PC Express™ Pass customer at the time of placing your eligible Subscribe & Earn order to be eligible for the additional bonus points. Subscribing to PC Express™ Pass after completing an eligible order will not make you eligible for additional bonus points. Cancelling your PC Express™ Pass subscription before the Subscribe & Earn order is complete (and points issued) will render you ineligible for the offer and points forfeited. ®/™ The trademarks and logos displayed are trademarks of their respective owners. All rights reserved.