Drinks
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Soft Drinks
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
SponsoredPepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
SponsoredMountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottles
6x710.0 ml, $0.19/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sponsored7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
SponsoredFANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, 6 Pack
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, 6 Pack Mini-Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml
Low Stock
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
SponsoredFANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.19/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
SponsoredCoca-Cola
Cola Cherry Zero Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
SponsoredCoca-Cola
Cola Cherry Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaDr Pepper
Zero Sugar Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Ginger Ale
2 l, $0.09/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaA&W
Zero Sugar Root Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Coke
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaFresca
Grapefruit Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Low Sodium Club Soda
2 l, $0.09/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Diet Cola
2 l, $0.09/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Prepared in CanadaFresca
Grapefruit Soda Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Low Sodium Club Soda
12x355.0 ml, $0.18/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda
2 l, $0.09/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Prepared in Canada7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Diet Spritz-Up Lemon-Lime Soda
2 l, $0.09/100ml
Juice

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.25
SAVE $0.26
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.25
SAVE $0.26
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
SponsoredOcean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
SponsoredOcean Spray
Cranberry and Raspberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
SponsoredOcean Spray
100% Juice Blend, White Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
SponsoredOasis
Orange Juice No Pulp, Not from Concentrate
1.5 l, $0.33/100ml
Low Stock

sale: $1.99, formerly: $2.25
SAVE $0.26
Prepared in CanadaOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
SponsoredOasis
Orange Juice with Pulp, Not from Concentrate
1.5 l, $0.33/100ml
Low Stock

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in CanadaOasis
Smoothie Strawberry Banana
1.6 l, $0.28/100ml
Low Stock

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
100% Pineapple Juice
1 l, $0.25/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaOasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
Low Stock
Water

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
Low Stock

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Lime Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Sparkling Water, case
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
SponsoredPerrier
MAISON PERRIER Chic Peach Spritzer, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
MAISON PERRIER Chic Pina Colada, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
Low Stock

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Non-Alcoholic Sparkling Beverage, Margarita, 4 Pack
4x250.0 ml, $0.80/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Blackberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredSan Pellegrino
Aranciata Rossa Blood Orange Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Peach Nectarine Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredSan Pellegrino
Light Pomegranate & Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Cherry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredSan Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Watermelon Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredSan Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Root Beer Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Blueberry Pomegranate Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Peach Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Lime Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Prepared in CanadaBubly Sparkling Water
Pineapple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml









































































































































































