Honey, Syrups & Spreads
Filters
Honey, Syrups & Spreads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ 6-Fruit Flavour Spread
500 ml, $1.50/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Apricot Jam
500 ml, $1.50/100ml
Low Stock

sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
PC Black Label
Fruit Spread, Quebec Wild Blueberry
370 ml, $2.16/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
PC Black Label
Ontario Montmorency Sour Cherry Fruit Spread
370 ml, $2.16/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
PC Black Label
British Columbia Raspberry Fruit Spread
370 ml, $2.16/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































