Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
Prepared in Canada
President's Choice
100% Tropical Juice Boxes
1 l, $0.25/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & Earn
PC Organics
Apple, Blueberry, and Green Pea Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
President's Choice
Lemon Ginger Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Prepared in Canada
President's Choice
Lactose Free Old Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g
Low Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
Prepared in Canada
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry & Rhubarb Spread
500 ml, $1.50/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in Canada
President's Choice
Spaghetti Cacio E Pepe
260 g, $2.23/100g





























































