Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $10.34, formerly: $11.49
SAVE $1.15
PC Organics
Organic Cocoa Powder
224 g, $4.62/100g
sale: $6.74, formerly: $7.49
SAVE $0.75
President's Choice
Large Flake Nutritional Yeast
142 g, $4.75/100g
sale: $5.25, formerly: $6.79
SAVE $1.54
PC Organics
Organics Salted Butter Churned
250 g, $2.10/100g
Out of Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 2% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Purple Kernel Popcorn
220 g, $2.04/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Roasted Garlic Alfredo Pasta Sauce
410 ml, $1.17/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
President's Choice
Root Beer Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
All-Purpose Flour, Organic
2.5 kg, $0.31/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Monterey Jack Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
12x355.0 ml, $0.15/100ml





























































