Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
PC Organics
Organic Whole Milk 3.25% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Gouda Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Tex Mex Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Chicken Pad Thai
365 g, $1.51/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Pineapple, Dragon Fruit & Passion Fruit Tropical Fruit Blend
500 g, $1.20/100g
$6.00 Member Price
, formerly: $11.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Blonde Brew Dealcoholized Lager Beer
12x355.0 ml, $0.26/100ml

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
President's Choice
Vegetable Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double-Smoked Oak-Smoked Long-Sliced Scottish Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g
Out of Stock

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
President's Choice
Smoked Wild Sockeye Salmon
150 g, $7.33/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Bite Size Round Tortilla Chips
350 g, $1.14/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
340 g, $1.70/100g





























































