Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Mangoes, Strawberries & Peaches Fruit Blend
600 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Low Sodium Club Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Extra Fine Whole Green Beans
500 g, $0.60/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
1.13 kg, $0.88/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Monterey Jack Cheese With Jalapeño
400 g, $1.63/100g

sale: $3.37 MIN 2
, formerly: $4.00
President's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.33/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Finely Crumbled Feta Cheese
300 g, $1.66/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Lactose Free Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Petite Pois Small Sweet Peas
750 g, $0.40/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $1.25/100g





























































